Jesteś tutaj:
 

Zimowy wypoczynek pełen frajdy

plakat ferieZajęcia językowe, informatyczne, sportowe, spotkanie z lekturą i wiele innych atrakcji przygotowały dla dzieci i młodzieży instytucje kulturalne i sportowe z gminy Kluczewsko.

Zakończenie wakacji na Świętokrzyskiej Polanie

oceanikaW niedzielę, 3 września Kompleks Świętokrzyska Polana zaprasza dzieci i dorosłych od godziny 10.00 na wspólne pożegnanie wakacji. W tym dniu dla wszystkich odwiedzających czeka świetna zabawą z muzyką, ciekawe pokazy i mnóstwo konkursów z nagrodami.

Potrójny wernisaż w kieleckim BWA

Siedziba BWA 13.03.14r. Fot ZM 1Rozmaite artystyczne interpretacje świata, ludzi, przedmiotów będzie można zobaczyć dziś, 25 sierpnia, w Biurze Wystaw Artystycznych w Kielcach. O godzinie 18 zaplanowano uroczyste otwarcia wystaw "TRANSlacje", "geo.grafia sztuki" oraz wernisaż malarstwa i obiektów Jerzego Grochockiego.

Blues pod starachowickim piecem

plakat festiwalu blues pod piecemW sobotę, 26 sierpnia, w poprzemysłowej hali spustowej Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach rozbrzmiewać będą nostalgiczno-liryczne dźwięki rodem z południa Stanów Zjednoczonych. Przy wielkim piecu po raz szósty odbędzie się Festiwal "Blues pod Piecem" serwując widzom kilka godzin wspaniałych przeżyć. Początek o godzinie 19.

Piknik górniczy w Miedziance

plakat pikniku górniczegoSamodzielne wybijanie monet, mnóstwo muzyki i zabawy - to tylko niektóre z atrakcji Pikniku Górniczego, który odbędzie się w niedzielę, 27 sierpnia w Miedziance, na placu przed lokalną świetlicą. Początek wydarzenia o godzinie 15. Organizatorem spotkania jest Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach oraz Muzealna Izba Górnictwa Kruszcowego w Miedziance.

Muzeum Historii Kielc zaprasza

ikonka muzeum historii kielcSłoneczna pogoda w ostatni sierpniowy weekend zachęca do relaksu na świeżym powietrzu. Tym, którzy jeszcze nie mają planów na dzisiejszy wieczór polecamy pokaz filmów i fotografii "z rzutnika" w parku miejskim w Kielcach. Początek o godzinie 19. Natomiast w niedzielny poranek, 27 sierpnia, można wyruszyć na spacer z muzealnikami, podczas którego przybliżone zostaną dzieje kieleckiego osiedla Bukówka.

"Pociąg do zdrowia" na zakończenie wakacji

pociąg do zdrowia plakatW niedzielę, 27 sierpnia, podróżujący wakacyjnym pociągiem do Sandomierza, będą mogli skorzystać z badań profilaktycznych. Akcję ph. "Pociąg do zdrowia" organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego przy współpracy z: Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy w Kielcach, Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym im. św. Rafała w Czerwonej Górze oraz Przewozami Regionalnymi sp. z o. o. Oddział Świętokrzyski z siedzibą w Skarżysku – Kamiennej.
 

Wyświetlanie 1 - 7 z 76 rezultatów.
Pozycji na stronę 7
z 11