Jesteś tutaj:
 

Kielce Oldboje cały czas w formie

Kielce OldbojsMimo że czas występów w piłkarskich klubach mają już za sobą, to kontynuują swoją futbolową pasję grając w drużynie Kielce Oldboje. Piłkarze 35+ udowadniają, że porządny trening i szczere zaangażowanie, owocują wyjątkowymi sukcesami, jakim bez wątpienia jest zwycięstwo nad pełną legend polskiego futbolu ekipą Lecha Poznań Oldboys.

Golejowska Dycha po raz drugi

plakat golejowska dychaWśród krasowych jezior w okolicach Staszowa 22 października rozegrany zostanie szybki bieg przełajowy na 10 km. Organizatorem II Golejowskiej Dychy jest Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Kultury „ReKultura" w partnerstwie z Miastem i Gminą Staszów, Nadleśnictwem Staszów oraz spółką „Progress". Zainteresowani udziałem w zawodach mają jeszcze szansę się zarejestrować za pośrednictwem strony internetowej timekeeper.pl. Pozostało około 30 wolnych miejsc.

Szachy, Dziecięca Piłka Ręczna i Akademia Obywatelska 1918 w świętokrzyskich szkołach

Konferencja prasowa poświęcona II edycji programu Dziecięca Piłka Ręczna 2Trzy bardzo interesujące i ważne dla edukacji najmłodszych uczniów projekty będą realizowane przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w rozpoczętym roku szkolnym w naszym województwie. Dotyczyć będą one gry w szachy, piłkę ręczną oraz edukacji obywatelskich.

Bieg w blasku księżyca

Bieg WilkołakaCi, którzy nie boją się sportowo-emocjonalnych wyzwań, mają jeszcze szansę wzięcia udziału w I Nocnym Biegu Wilkołaka oraz w Wilk-Walking, które dziś wieczorem, 29 września, odbędą się przy zalewie w Wilkowie koło Bodzentyna. Do uczestnictwa w tych sportowych wydarzeniach zachęcają organizatorzy - Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie.

Biegowa rywalizacja wśród pińczowskich pól

biegaczkaW sobotę, 30 września, wśród miętowych pól rywalizować będą uczestnicy IV Biegu „Szlakiem mięty i kamienia". Pińczowski bieg już na stałe wpisał się do kalendarza sprtowych imprez w regionie świętokrzyskim. Zawodnicy będą musieli pokonać trasę o długości 12 km i zmieścić się w limicie czasu, wynoszącym nieco ponad 2 godziny. Początek o godzinie 11.

Mistrzostwa Polski w Krynkach

plakat mistrzostw polski w biegach górskichPonad dwustu zawodników weźmie udział w Mistrzostwach Polski Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów w Biegach Górskich, które odbędą się w sobotę, 30 września, w Krynkach. Rywalizacja toczyć się będzie na dystansach krótkich na terenie rezerwatu "Skały w Krynkach".

Powalczą o Puchar Nadleśniczego

buty biegowePo raz czwarty fani biegowych imprez w terenie powalczą w Daleszyckim Crossie o Puchar Nadleśniczego. Organizowana w ramach cyklu "Biegam Bo Lubię Lasy" impreza odbędzie się w sobotę, 30 września, w okolicach miejscowości Niwy i Cisów.

Kolarskie zmagania w Rudzie Malenieckiej

cyklista na trasieKorzystając z dobrodziejstw aury warto namówić znajomych, rodzinę, do spędzenia weekendu na świeżym powietrzu. Mieszkańców Rudy Malenieckiej oraz wszystkich fanów  "dwóch kółek" do udziału w wyścigu rowerowym, który zaplanowano 30 września, zachęca lokalny samorząd. Zapisy w dniu zawodów.

Czwarte zwycięstwo polskiej ekipy

Międzynarodowa gala boksu w Chęcinach 2017 (30).JPGKolejne zwycięstwo odnieśli polscy pięściarze w meczu rozgrywanym w ramach Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego w chęcińskiej hali sportowej "Pod basztami". Tym razem reprezentacja biało-czerwonych pokonała Irlandczyków 14:8.

Międzynarodowe starcie w Chęcinach

boksW ramach Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego dziś, 22 września, w Chęcinach rozegrany zostanie pięściarski pojedynek pomiędzy kadrą Polski i Irlandii. Na ringu zobaczymy m.in. trzech pięściarzy z Kieleckiego Klubu Bokserskiego RUSHH - Daniela Adamca, Bartosza Gołębiewskiego i Marka Pietruczuka. Początek spotkania o godzinie 18.

Wyświetlanie 1 - 10 z 510 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 51