Jesteś tutaj:
 

Aktualności Aktualności

Widowiskowe święto motoryzacji w Targach Kielce

sportJuż w najbliższy weekend, 1 i 2 lipca fanów motoryzacji i mocnych wrażeń zapraszamy na DUB IT Tuning Festiwal 2017, który odbędzie się w Targach Kielce. Na odwiedzających czekają ekscytujące pokazy driftu, kilkaset tuningowanych modeli aut z całego świata, kaskaderskie popisy motocyklowe i luksusowe samochody. W tym roku zostanie zaprezentowanych 250 projektów tuningowanych samochodów. Dodatkowo zwiedzający zobaczą kilkadziesiąt zabytkowych modeli, tak zwanych youngtimerów. Na DUB IT zawitają goście między innymi z Austrii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Węgier czy Czech.

Zostań rekinem biznesu

logo grupy rybackiejŚwiętokrzyska Rybacka Lokalna Grupa Działania zachęca młode osoby zastanawiające się nad wyborem ścieżki zawodowej, bezrobotnych do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dotyczącym prowadzenia własnej firmy. Odbędzie się ono 29 czerwca w Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie.

Konkurs na projekty logo dla statystyki publicznej

Główny gusUrząd Statystyczny zaprasza do udziału w konkursie na projekty logo dla statystyki publicznej. Uczestnicy mają za zadanie stworzyć oryginalny znak graficzny GUS i powiązane z nim logo dla 16 urzędów statystycznych, oraz w związku z obchodami 100-lecia GUS w 2018 roku, znak graficzny na tą okazję. Projekty można zgłaszać do środy, 28 czerwca 2017 roku.

Polska Cyfrowa

logo22 czerwca 2017 r. w Ministerstwie Cyfryzacji w Warszawie, ul. Królewska 27 odbyło się spotkanie poświęcone podsumowaniu drugiego naboru wniosków połączone z uroczystym podpisaniem umów o dofinansowanie z Beneficjentami działania 1.1. „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach" w ramach I osi priorytetowej „Powszechny dostęp do szybkiego internetu" Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, którzy uzyskali dofinansowanie projektów w wyniku II konkursu dla I osi POPC.

Świętokrzyski Fundusz Młodych Inicjatyw

logoProjekt „Świętokrzyski Fundusz Młodych Inicjatyw – II edycja" to kontynuacja działań regrantingowych wzmacniających lokalne inicjatywy, realizowanych przez Stowarzyszenie Integracja i Rozwój w latach 2014-2016 na terenie województwa świętokrzyskiego. Od poniedziałku, 26 czerwca do 7 lipca 2017 roku trwać będzie pierwszy nabór.

WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców

logoJuż po raz 20. elitarna grupa przedsiębiorców zostanie uhonorowana prestiżową nagrodą WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, świadczącą o doskonałej kondycji firm, które budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Kapituła ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców nagrodzi te podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej. Zgłoszenia do konkursu trwają do 15 lipca 2017r.

Spotkania biznesowe z chińskimi firmami

chińskie spotkanie.jpgOśrodek sieci Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniach biznesowych z firmami chińskimi z prowincji Hubei, które odbędą się w Warszawie w dniu 28 czerwca 2017 r. w ramach Hubei China-Poland Investment & Trade Seminar 2017. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wyniki naboru na wyjazdową misję gospodarczą EXPO Astana 2017

astanaTematem przewodnim Międzynarodowej Wystawy Astana EXPO 2017 jest „Energia Przyszłości", w co wpisuje się także redukcja emisji CO2, życie zgodnie z zasadami efektywności energetycznej oraz energia dla wszystkich. Z regionu świętokrzyskiego w wyjazdowej misji gospodarczej, która odbędzie się w terminie 4-8 września 2017 r. weźmie udział 10 firm, wpisujących się w tematykę wystawy.

ENERGY WEEK zagościł w Domu Polski Wschodniej

spotkanieW dniach 19-22 czerwca w Brukseli odbywa się Tydzień Energii Odnawialnej (Sustainable ENEGRY WEEK). To cykl spotkań i warsztatów eksperckich, które służą poszerzeniu wiedzy na temat ciekawych inicjatyw dotyczących wykorzystywania odnawialnych źródeł energii na świecie, a także platforma wymiany dobrych praktyk w dziedzinie energii odnawialnej.

Przedsiębiorco, skorzystaj z Bazy Usług Rozwojowych

Konferencja prasowa w WUP (1).JPGPonad pięćset firm z województwa świętokrzyskiego może skorzystać z bogatej oferty specjalistycznych szkoleń i kursów zawodowych, a także m.in. studiów podyplomowych, usług doradczych, w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Realizacją usług rozwojowych dla przedsiębiorców z regionu zajmują się Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii (ŚCITT) we współpracy z Ośrodkiem Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu oraz Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa (SIPH).

Wyświetlanie 1 - 10 z 510 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 51