W Kielcach, Ostrowcu, Sandomierzu i Starachowicach województwa świętokrzyskiego w okresie wakacyjnym autobusy komunikacji miejskiej jeździły będą według zmienionych rozkładów jazdy.
KIELCE
Od 2 lipca do 31 sierpnia linie autobusowe nr 13, 30, 34, 35, 40 będą kursowały według zmienionych (wakacyjnych) rozkładów jazdy.
OSTROWIEC
Od dnia 30 czerwca uległ zmianie rozkład jazdy linii nr 2, 16, 22, 8, 8B, 12, 17, 19, 27. W dni robocze i soboty uruchomiono także nowe połączenie z bazy M.P.K. do N. Zakładu br. nr 1. Kursy będą wykonywane w godzinach:
- z bazy o godz. 21.00 - Al. JP II - 11 listopada - Samsonowicza - N. Zakład br 1.
- z N. Zakładu br 1 o godz. 21.15 - Samsonowicza - 11 listopada - Radwana - Polna - Starokunowska - Sienkiewicza - Waryńskiego - Zajezdnia M.P.K.
STARACHOWICE
W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia zawieszone zostaną kursy autobusowe na liniach komunikacyjnych według poniższego zestawienia:
Dni powszednie:
- Linia Nr „1" wszystkie kursy.
- Linia Nr „10" wszystkie kursy.
- Linia Nr „2" z Bugaju o godz: 5:26 , 6:13 , 6:52 , 7:37 , 13:05 , 13:52 , 14:35 , 15:35 ,
- Linia Nr „3" z Południowej o godz: 7:27 do Bugaju
- Linia Nr „4" z Bugaju o godz: 6:30 , z Wąchocka o godz: 6:55
- Linia Nr „5" z Bugaju o godz: 6:22 , 14:10 , 15:10 , ze Stykowa o godz. 6:55 , 14:34 , 15:42
- Linia Nr „8" z Południowej o godz: 7:15 do Kopalnianej
- Linia Nr „9" z Bema o godz: 7:15 , 14:40 , z Rudy godz. 6:05 , 8:00 , 15:23
- Linia Nr „11" z Bugaju o godz: 12:51,13:13:03,13:21, z Południowej o godz. 8:00,9:00,14:43,15:15
- Linia Nr „12" z Bugaju o godz: 8:00
- Linia Nr „14" z Tychowa Nowego o godz: 6:47 , z Południowej o godz: 6:10
- Linia Nr „19" z Bocznej o godz: 7:50
- Linia Nr „20" z Bema o godz: 8:44 , 15:38 , 16:08
- Linia Nr „24" z Osin o godz: 14:20 , 15:13 , z Południowej o godz: 13:30 , z Dw.Zach o godz: 14:30
SANDOMIERZ
W okresie od 2 lipca do dnia 31 sierpnia zostaną zawieszone kursy autobusów:
Linii nr 0 (przystanek Mokoszyn Pętla) – kurs z godziny: 7:20.
Linii nr 0 (przystanek Szpital) – kursy z godziny: 7:25, 7:55, 8:25, 8:55, 9:25, 9:55, 10:25, 10:55, 11:25, 11:55, 12:25, 12:55, 13:25, 13:55 i 14:20.
Linii nr 8 relacji: Ożarowska – Wielowiejska – Ożarowska
Z ul. Ożarowskiej kursy z godziny: 7:20, 8:00, 12:50 i 14:05.
Z ul. Wielowiejskiej kursy z godziny: 7:30 i 13:20.
opr. Damian Burzyński