Jesteś tutaj:
 

Aktualności Aktualności

Surowsze kary dla piratów drogowych i pijanych kierowców

droga krajowa 008.jpgOd poniedziałku (18 maja) wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące karania kierowców za przewinienia drogowe.

Zmiany na S7

roboty18 maja (poniedziałek) w godzinach popołudniowych nastąpi wprowadzenie zmiany organizacji ruchu w Szydłowcu w związku z budową drogi ekspresowej S7 na odcinku od Radomia do granicy województw mazowieckiego i świętokrzyskiego. 

Drogowe targi już otwarte

Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada-PolskaMiędzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA rozpoczęte. Przez trzy dni kieleckie hale wystawiennicze zapełnione będą wszystkim, co niezbędne jest przy budowie dróg i autostrad.

Są pieniądze na drogi

łopata.jpgGmina Masłów z dotacjami na inwestycje drogowe. Wyremontowane będą ulice Miodowa i Świerczyńska.

Święto branży drogownictwa

Targi Kielce- Autostrada 2013r (1).JPGOd 13 do 15 maja w Targach Kielce odbywać się będą XXI Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA.

Dodatkowe utrudnienia na Jagiellońskiej i Podklasztornej

Kierowca koieta - autobus. Fot ZM (1).JPGDrogowcy rozpoczynają przebudowę dwóch kolejnych wiat przystankowych na terenie Kielc. Nowa linia do Tokarni. 

Karta Dużej Rodziny i bilety autobusowe

Karta Dużej Rodziny.jpgOd piątku (8 maja) obowiązują nowe zasady nabywania biletów okresowych kieleckiej komunikacji miejskiej przez dzieci z rodzin wielodzietnych.

Utrudnienia związane z półmaratonem

Logo Półmaratonu KieleckiegoW niedzielę (10 maja), w związku z biegiem ulicznym występować będą utrudnienia w ruchu na terenie miasta spowodowane zamknięciem lub zawężeniem poszczególnych ulic. Inaczej jeździć będą też miejskie autobusy.

Jest wykonawca przebudowy ulicy Oksywskiej

asfaltMiejski Zarząd Dróg w Kielcach rozstrzygnął przetarg na remont ulicy Oksywskiej na osiedlu Ostra Górka.

"Nie [przy]dzwoń za kierownicą"

Obraz z filmu kampanii Nie przydzwoń za kierownicąRuszyła nowa kampania społeczna, której celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu.

Wyświetlanie 511 - 520 z 1 020 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 102