Jesteś tutaj:
 

Aktualności Aktualności

Kieleckie autobusy zmienią trasy

W związku z prowadzonymi inwestycjami drogowymi w Kielcach i okolicach pasażerowie komunikacji autobusowej muszą przygotować się na duże zmiany.

Następne utrudnienia na 1 Maja

Od najbliższego czwartku (16 maja) rozpoczną się kolejne utrudnienia na ulicy 1 Maja w Kielcach. Trwają prace przy remoncie skrzyżowania z ulicą Jagiellońską.

Kładka będzie wyremontowana

Kieleccy drogowcy latem tego roku przeprowadzą remont kładki przebiegającej nad ulicami Armii Krajowej i Mielczarskiego.

Przebicie Krakowskiej coraz bliżej

Kieleccy drogowcy ogłosili właśnie przetarg na wykonanie bardzo ważnej inwestycji w mieście. Latem ruszyć mają prace związane z połączeniem ulic Krakowskiej i Wojska Polskiego oraz przebudową placu im. Marszałka Piłsudskiego i terenu przed Wojewódzkim Domem Kultury.

Jakie nazwy dla rond?

Rozpoczął się drugi etap konkursu na wybór nazw dla dwóch ulicznych rond w Starachowicach. Głosować można do końca maja.

Będą modernizowane kolejne drogi w Świętokrzyskiem

Dzięki oszczędnościom przetargowym oraz wynikającym z kursu euro kolejne projekty drogowe otrzymają dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego – zdecydował dzisiaj Zarząd Województwa Świętokrzyskiego. Na przebudowę dróg do gmin i powiatów trafi w sumie prawie 18,5 miliona złotych.
 

Na Krakowskiej znów utrudnienia

Od środy na ulicy Krakowskiej rozpoczną się prace naprawcze nawierzchni na jezdni prowadzącej w stronę Kielc.

Praca wre na Alei Tysiąclecia

Na drodze łączącej ulicę Warszawską z Aleją Solidarności drogowcy pracują pełną parą. Wkrótce kierowcy pojadą budowaną nową jezdnią.

Umowa na rozbudowę Ściegiennego podpisana

Dziś (7 maja) zawarto umowę na rozbudowę miejskiego odcinka ulicy Ściegiennego w Kielcach w ciągu drogi krajowej nr 73. Wykonawca ruszy z głównymi pracami pod koniec maja.

Drogowcy zmieniają plany

Zmiany w organizacji ruchu na ulicy 1 Maja rozpoczną się dzień później niż zapowiadano. Przetarg na remont ulic wokół galerii Korona odwołany.

Wyświetlanie 1 001 - 1 010 z 1 254 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 126