Jesteś tutaj:
 

Pobiegną za mikołajem

plakat bieg daleszycePo raz pierwszy w niedzielę, 3 grudnia, mniejsi i więksi biegacze, którzy chcą spróbować swoich sił w pogoni za mikołajem, mogą wziąć udział w sportowej rywalizacji w Daleszycach. Organizatorami wyścigu są Fitness ACTIVE w partnerstwie z daleszyckim samorządem i Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Daleszycach. Zainteresowani udziałem w wyścigu mogą się rejestrować do 26 listopada 2017 roku.

Bądź bezpieczny nad wodą również zimą

plakat bezpieczna woda zimaPo raz kolejny Ministerstwo Sportu i Turystyki przygotowało zimową odsłonę akcji "Bezpieczna Woda". Kampania ma uświadomić dzieciom i młodzieży, z jakimi zagrożeniami mogą się zetknąć podczas zabaw na zamarzniętych zbiornikach wodnych. W przybliżaniu tej tematyki mają pomóc materiały edukacyjno-informacyjne, przygotowane przez resort sportu i turystyki.

Ruszyły rozgrywki XVIII edycji Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku fot. CyfrasportRuszyły rozgrywki XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Młodzi piłkarze i piłkarki powalczą nie tylko o występ w finale na stadionie PGE Narodowym, ale także postawią krok w kierunku gry w biało-czerwonej koszulce. Już 50 zawodników i zawodniczek trafiło z turnieju do reprezentacji Polski różnych kategorii wiekowych.
 

Promocja województwa świętokrzyskiego poprzez PGE Vive Kielce

umowa VIVE promocja regionuSpot promujący województwo świętokrzyskie, produkcja i emisja materiałów video, czy publikacja plakatu świątecznego z wykorzystaniem wizerunku zawodników – marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas podpisał umowę z wiceprezesami Klubu Sportowego PGE VIVE Kielce Marianem Urbanem oraz Tadeuszem Dziedzicem na promocję województwa świętokrzyskiego poprzez działania przy wykorzystaniu wizerunku Klubu Sportowego Vive Kielce oraz zawodników drużyny PGE Vive Kielce. W podpisaniu umowy uczestniczył Jacek Kowalczyk, dyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.

Święto Niepodległości na sportowo

plakat biegi niepodległościNa sportowo świętować będą rocznicę odzyskania niepodległości niektóre miejscowości w wojewodztwie świętokrzyskim. W patriotycznym duchu wybiegną na lokalne drogi mieszkańcy: Włoszczowy, Kielc, Ożarowa, Skarżyska-Kamiennej, Sędziszowa i Ostrowca Świętokrzyskiego. Na piesze wędrówki zapraszają natomiast Oddział PTTK w Końskich oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Górno wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Św. Katarzyny i Doliny Wilkowskiej Łysica-Sabat.

Czas na łyżwy

łyżwyFani łyżwiarstwa mogą od dziś, 10 listopada, kręcić piruety na sztucznym lodowisku na kieleckim Stadionie. Ślizgawka zainauguruje swoją działalność o godzinie 18, a wstęp na nią będzie darmowy. Tafla na Stadionie jest zadaszona, więc żadne warunki pogodowe nie przeszkodzą w jeździe.

Mistrzostwa Europy Karate U16 i U22 w Kielcach

Mistrzostwa Europy Karate w KielcachNajlepsi zawodnicy starego kontynentu w kategoriach: kadetów U16 i młodzieżowców U22, zmierzą się podczas Mistrzostw Europy EKO Kyokushin/Shinkyokushin w Kielcach. Widowiskowe pokazy karate i starcia zawodników oglądać będzie można w najbliższą sobotę, 11 listopada, w kieleckiej hali „Legionów". Organizatorami wydarzenia są: Europejska Organizacja Karate (EKO), Polska Federacja Karate Shinkyokushinkai (PFKS) i Kielecki Klub Sportowy Karate (KKSK).

Miejsca aktywności powstały w gminie Łączna

Miejsca aktywności powstały w gminie ŁącznaZakończyły się prace związane z budową siłowni zewnętrznych oraz placów zabaw w miejscowościach: Kamionki, Podłazie i Zagórze. Fundusze na budowę obiektów pochodziły z projektu LGD „Wokół Łysej Góry", gdzie wnioskodawcą była Ochotnicza Straż Pożarna w Łącznej.

Nowe boisko treningowe powstało w Staszowie

Nowe boisko treningowe powstało w StaszowieNowe możliwości dla sportowców i ich trenerów oferuje obecnie Stadion Miejski w Staszowie. Ekipy budowlane zakończyły właśnie prace przy „Modernizacji boiska treningowego – etap II". To kolejna w tym roku inwestycja w bazę sportową na terenie Gminy Staszów.

Moc emocji w Pińczowie

plakat boksEfekty ciężkiej pracy, litry wylanego potu i siłę ambicji będzie miała okazję podziwiać jutro, 28 października, pińczowska publiczność, która zgromadzi się w Hali Widowiskowo – Sportowej POKSTiR w Pińczowie. Po raz trzeci hala stanie się ringiem dla zawodników biorących udział w III Meetingu Bokserskim o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów.

Wyświetlanie 1 - 10 z 510 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 51