Jesteś tutaj:
 

Skarżysko czeka na biegaczy

biegnąca kobietaWielu wrażeń dostarczą startującym i kibicom dwie sportowe imprezy, które odbędą się wkrótce w Skarżysku-Kamiennej. Już 20 sierpnia pojawią się tam fani biegania by wziąć udział w siedemnastej edycji Półmaratonu Wtórpol. Tego samego dnia chcący spróbować swoich sił w masowej rywalizacji wystartują na dystansie 10 km. Zainteresowani udziałem w wybranym biegu mogą się rejestrować elektronicznie do 15 sierpnia.

Budują salę gimnastyczną w Tychowie Starym

Budują salę gimnastyczną w Tychowie StarymPo długoletnich oczekiwaniach na początku lipca br. rozpoczęła się budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Tychowie Starym. W ciągu najbliższych miesięcy będą trwały prace związane z realizacją tej inwestycji, na którą z niecierpliwością czekają dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej.

Zapraszamy na Turniej Siatkówki Plażowej w Nowym Korczynie

siatkaplazowa.jpgW najbliższą niedzielę, 16 lipca miłośnicy siatkówki będą mieli okazję, by zmierzyć swoje siły podczas Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Nowy Korczyn.

"Świętokrzyska Jatka" czeka na śmiałków

mapa z oznaczonymi punktamiZacięcie, wytrzymałość, umiejętność czytania mapy i siła charakteru będzie potrzebna osobom, które zdecydują się wystartować w "Świętokrzyskiej Jatce". Organizowana po raz drugi impreza na orientację odbędzie się 22 lipca w Czarnocinie. Zainteresowani mogą zmierzyć się na trzech trasach pieszych o długości: 25, 50 i 100 km lub na dwóch dystansach rowerowych - 50 i 130 km.

Dofinansowania dla klubów sportowych

program klub Tylko do 14 lipca 2017r. trwa nabór do programu Ministerstwa Sportu i Turystyki  „Klub". Projekt będzie realizowany poprzez dofinansowanie podstawowych elementów wpływających na efektywne funkcjonowanie klubu sportowego – wynagrodzenia szkoleniowców prowadzących zajęcia sportowe, organizację obozów sportowych lub zakup sprzętu sportowego.

Budują jeden z najnowocześniejszych kompleksów sportowych w regionie

boiskoRozpoczęły się prace remontowe boiska przy Zespole Placówek Oświatowych numer 2 we Włoszczowie. Boisko przy „Dwójce" będzie jednym z najnowocześniejszych szkolnych kompleksów sportowych w województwie świętokrzyskim.

Rowerem przez Polskę

plakat rajdy dla frajdyOd gór po morze, dolinami, wzgórzami, nizinami podążać będą uczestnicy cyklu imprez sportowo-rekreacyjnych ph. „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE Rowerem przez Polskę". Przygotowane z myślą o fanach jazdy na rowerze rajdy organizowane są w każdym z województw. Świętokrzyscy wielbiciele "dwóch kółek" staną do walki o nagrody już 22 lipca.

Wrak Race w Nowinach

Wrak Race w NowinachNiezwykłe emocje czekają na wszystkich, którzy w niedzielny poranek wezmą udział w I edycji Wrak Race.  Zawody pod patronatem wójta gminy Sitkówka-Nowiny Sebastiana Nowaczkiewicza odbędą się w Nowinach.

Starachowicka Strzała już w sobotę

starachowicka strzała logoW sobotę, 8 lipca, w kalendarzu starachowickich imprez sportowych zadebiutuje nowe przedsięwzięcie przeznaczone dla fanów kolarstwa szosowego i górskiego. W tym dniu na ulicach Starachowic i powiatu starachowickiego zaroi się od zawodników uczestniczących w jednodniowym wyścigu - Starachowickiej Strzale.

Na niepogodę – bezpłatne kryte pływalnie

basenW ramach akcji "Wakacje na pływalniach MOSiR 2017" dzieci i młodzież do 18 roku życia, za okazaniem legitymacji szkolnej mogą bezpłatnie korzystać z pływalni krytych w Kielcach: DELFIN, FOKA, ORKRA I JURAJSKA w ustalonych godzinach. Dla chętnych przygotowano również zajęcia z nauki pływania.

Wyświetlanie 1 - 10 z 510 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 51