Jesteś tutaj:
 

Branżowe ciekawostki, kolarski maraton i spotkanie z Mają Włoszczowską na Kielce Bike-Expo 2017

Targi Kielce BIKE EXPO (48).JPGOd 21 do 23 września do Kielc zjadą najważniejsi gracze rowerowego rynku oraz tłumy wielbicieli dwóch kółek, by zapoznać się ze wszelkimi nowościami. Na odbywających się w Targach Kielce VIII Międzynarodowych Targach Rowerowych, będzie można zobaczyć nowe topowe modele rowerów z kolekcji 2018 różnych producentów, ale przede wszystkim poznać gwiazdy MTB - mistrzynię świata Jolandę Neff, Maję Włoszczowską i innych zawodników Kross Racing Team.

Mieszkańcy Masłowa Drugiego mogą już korzystać z siłowni napowietrznej

siłownia napowietrzna w Masłowie DrugimMieszkańcy Masłowa Drugiego w ostatnich dniach wzbogacili się o atrakcyjne miejsce spotkań. Tuż obok placu zabaw zamontowano urządzenia tworzące siłownią napowietrzną.

Trwają zapisy do XVIII edycji Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

stadionWystartowały zapisy do XVIII edycji największego turnieju dla dzieci w Europie organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej i firmę Tymbark. Tylko do 30 września można zgłaszać drużyny do XVIII edycji „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Na następców m.in. Arkadiusza Milika, Piotra Zielińskiego i Pauliny Dudek czeka pasjonująca piłkarska przygoda, której Wielki Finał już po raz piąty rozegrany zostanie na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Towarzysko ze Szkocją w Staszowie

Towarzysko ze Szkocją w StaszowieReprezentacja Polski U-16 w piłce nożnej przygotowuje się do dwumeczu towarzyskiego  z reprezentacją Szkocji. Pierwsze spotkanie odbędzie się 18 września, na Stadionie Miejskim w Staszowie. Organizatorami wydarzenia są Polski Związek Piłki Nożnej oraz Miasto i Gmina Staszów.

Pobiegną w Makoszynie

bieganieJeszcze siedem miejsc czeka na fanów biegów krótkich, którzy chcieliby poznać malowniczo położony Makoszyn w gminie Bieliny. Po raz czwarty, 17 września, odbędzie się w tej miejscowości IV Makoska Dycha. Organizatorami wydarzenia są LZS Makoszyn oraz Centrum Tradycji, Turystki i Kultury Gór Świętokrzyskich w Bielinach.

Jubileuszowe biegi przełajowe "Sprawni-Razem"

buty biegowePo raz dwudziesty piąty dzieci i młodzież z regionu świętokrzyskiego z niepełnosprawnością intelektualną lekkiego stopnia wezmą udział w Mistrzostwach Wojewódzkich w biegach przełajowych, które odbęda się 14 września. Organizatorem wydarzenia są Świętokrzyskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Sprawni-Razem" oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Barycz.

Pobiegną w Niekłaniu

plakat bieg niekłańPo raz drugi aktywiści z Lokalnego Przecierania Oczu i Niekłańskiej REaktywacji organizują Bieg Niekłański oraz piknik integracyjny. Rywalizacja toczyć się będzie 2 września br. na dwóch dystansach, dostosowanych do możliwości fizycznych uczestników.

Nowe siłownie zewnętrzne zamontują w gminie Masłów

siłownia zewnętrznaTrzy siłownie zewnętrze powstaną na terenie gminy Masłów. Mieszkańcy Masłowa Drugiego, Mąchocic-Scholasterii oraz Doliny Marczakowej będą mogli korzystać ze sprzętu sportowego już na przełomie sierpnia i września.

Aktywny weekend w regionie

rodzina na łąceWszystkim, którzy chcą poznawać uroki regionu świętokrzyskiego i przy okazji wzmacniać kondycję, proponujemy udział w rajdach - rowerowym i pieszym oraz bieg na dystansie 2 km. Na przejażdżkę z cyklu "Świętokrzyskie na rowerach!" zaprasza w niedzielny poranek, 27 sierpnia, kielecki Oddział Świętokrzyski PTTK. Tego samego dnia Towarzystwo Przyjaciół Bielin organizuje pieszą eskapadę z Bodzentyna, a Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu zachęca do udziału w charytatywnym biegu na rzecz Adasia Skwiecińskiego.

Hetman Cup 2017 w ten weekend

cupIII Międzynarodowy Letni Turniej Piłki Nożnej Hetman Cup 2017 zostanie rozegrany we Włoszczowie w sobotę, 26 sierpnia. Na boisku „Orlik" zmierzy się osiem drużyn z rocznika 2007 i młodsi. Organizatorem spotkania jest Klub Sportowy HETMAN Włoszczowa przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach, Gminy Włoszczowa i Powiatu Włoszczowskiego.

Wyświetlanie 1 - 10 z 510 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 51