Jesteś tutaj:
 

Aktualności Aktualności

Aktualizacja "Wytycznych w zakresie trybów wyboru projektów na lata 2014-2020"

EFSOd 21 marca 2017 roku obowiązują zaktualizowane „Wytyczne w zakresie trybów wyboru projektów na lata 2014-2020". Celem jest zapewnienie jednolitego stosowania przez właściwe instytucje przepisów w zakresie trybów wyboru projektów, z uwzględnieniem specyfiki procedur wyboru projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Mostostal Kielce S.A.

logoMostostal Kielce S.A., lider w branży konstrukcji stalowych, wywodzi się z warszawskiego Mostostalu, firmy o siedemdziesięcioletniej historii, która powstała w celu odbudowy mostów zniszczonych w czasie II wojny światowej a przez cały okres swojej działalności realizuje projekty w branży budowlanej.

Zbliżają się Dni Druku 3D

konferencjaOd 28 do 30 marca br. w Targach Kielce zagoszczą wystawcy z branży druku 3D. Jest największą impreza tej branży w Środkowo-Wschodniej Europie. Ponad 80 wystawców przedstawi najnowsze technologie druku przestrzennego. Ogromną atrakcją będzie po raz pierwszy zaprezentowana drukarka 3D SKRIBI, prawdopodobnie jedyne takie urządzenie na świecie, które drukuje tynk i płaskorzeźby na elewacji. Drukarka powstała dzięki pomysłowi Jarosława i Janusza Wójcików oraz Pawła Rokity ze Stowarzyszania Innowacyjnych Technologii SIT Polska – organizatora Dni Druku 3D. Targom towarzyszyć będzie dwudniowe seminarium oraz konferencja.

Szukasz pomysłu na swoją edukacyjną karierę?

targiOd 22 do 23 marca 2017 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce trwać będzie kolejna Giełda Szkół i Uczelni. Licea ogólnokształcące, technika, szkoły policealne, uczelnie z całej Polski, łącznie 60 ośrodków naukowych różnego szczebla zaprezentuje swoją ofertę dla młodych mieszkańców świętokrzyskiego.

Trwa Tydzień Promocji Wirtualnych Profili

komputerOśrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zaprasza świętokrzyskie firmy do udziału w wirtualnych spotkaniach B2B. Od 20 do 24 marca br. przedsiębiorcy mogą nawiązać nową współpracę podczas Tygodnia Promocji Wirtualnych Profili. W ramach inicjatywy zagraniczne przedsiębiorstwa poszukujące podwykonawców, dostawców, producentów, publikują swoje oferty na ogólnodostępnej platformie https://www.b2match.eu/ppweek2017/participants.

Spotkanie informacyjne RPO WŚ we Włoszczowie

FunduszeUrząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego - Departament Polityki Regionalnej zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym „Wykorzystanie środków finansowych UE na rozwój kompetencji kadr i promocję przedsiębiorstw", które odbędzie się w Domu Kultury we Włoszczowie przy ul. Wiśniowej 19, w dniu 30 marca 2017 r. o godz. 9:30. Zapisy trwają do 27 marca br.

Dla nowych technologii bezpłatne stoiska w Targach Kielce

Inwestuj Lokalne Startupy będą miały okazję zaprezentować swoje innowacyjne pomysły w kieleckim ośrodku wystawienniczym podczas kwietniowych targów.  Wybór osób, które zechcą bezpłatnie skorzystać ze stoiska, następuje w drodze konkursu organizowanego przez Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 marca 2017 roku.

Firmy z województwa świętokrzyskiego na Astana EXPO 2017

AstanaW związku z udziałem Polski w Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017 firmy z województwa świętokrzyskiego wpisujące się w tematykę wystawy mogą wziąć udział w wyjazdowej misji gospodarczej organizowanej przez Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Termin nadsyłania wniosków mija 7 kwietnia 2017r.

Rekrutacja na specjalistyczne kursy zawodowe dla uczniów w ramach projektu "Nowoczesna Szkoła Zawodowa – Nowoczesny Region"

szoła zawodowa Rozpoczął się nabór na specjalistyczne kursy zawodowe, które będą niezwykle atrakcyjną formą wsparcia dla uczniów biorących udział w projekcie „Nowoczesna Szkoła Zawodowa – Nowoczesny Region". Liderem Projektu jest Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Departament Polityki Regionalnej, Oddział ds. Innowacji i Transferu Wiedzy. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 marca 2017 roku.

AGROTECH 2017 już w piątek

AGROTECH 2017.jpgOd 17 do 19 marca w Targach Kielce odbędzie się największe w kraju wydarzenie branży rolniczej - AGROTECH 2017. Obejrzeć można będzie ekspozycję światowych firm rolniczych oraz producentów ciągników i maszyn. Gośćmi rozpoczynających się w piątek targów będą m.in. dwaj podróżnicy Marcin Obałka i Piotr Śliwiński, organizatorzy "Traktoriady", którzy w czwartek o 10.30 pojawią się na kieleckim rynku

Wyświetlanie 1 - 10 z 510 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 51