Jesteś tutaj:
 

Aktualności Aktualności

Znamy laureatów nagrody Kowali 2016

KowaleJuż po raz dwudziesty gmina Morawica przyznała nagrody „Kowale 2016" dla najlepszych przedsiębiorców swojego regionu. Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się 23 lutego, w Hotelu „Eliot" w Brudzowie. W wydarzeniu uczestniczył radny Sejmiku Grzegorz Gałuszka.

Konkurs dla wystawców Dni Druku 3D

Dni Druku Od 28 do 30 marca br. w Targach Kielce zagoszczą wystawcy z branży druku 3D. W tym roku po raz pierwszy Targi Kielce wspólnie z Stowarzyszeniem Innowacyjnych Technologii, SIT Polska ogłaszają konkurs dla firm biorących udział w tym wydarzeniu. Do konkursu mogą być zgłaszane wyroby, usługi, opracowania lub rozwiązania techniczne wchodzące w sektor druku 3D. Portal "Wrota Świętokrzyskie" objął Dni Druku 3D patronatem medialnym.

Uzyskaj dotacje na inicjatywy turystyczne lub społeczne

pieniądze (2).jpgStowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Wokół Łysej Góry" zachęca organizacje pozarządowe, mieszkańców, przedsiębiorców z terenu gmin: Bieliny, Bodzentyn, Górno, Łączna, Masłów, Suchedniów, Wąchock, do zgłaszania projektów dotyczących wzmacniania więzi społecznych, tworzenia infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, inicjatyw służących rozwojowi gospodarki. Propozycje można zgłaszać do 28 marca.

Spotkanie informacyjne na temat dofinansowania projektów edukacyjnych RPOWŚ 2014-2020 w ramach konkursów ogłaszanych w I półroczu 2017 r.

EFS

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych aplikowaniem w konkursach edukacyjnych RPO do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat możliwości tworzenia projektów w I półroczu 2017 r. Konferencja skierwana jest do przedstawicieli żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych, szkół o zawodowym profilu kształcenia, a także przedstawicieli organów prowadzących ww. placówki oraz innych podmiotów działających w sferze edukacji. Spotkanie odbędzie się 6 marca 2017 r. o godz. 10.00 w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej przy ul. S. Żeromskiego 12 w Kielcach. Zgłoszenia do udziału przyjmowane są do 01.03.2017 r.

Rekrutacja startupów do akceleratora KPT ScaleUp

KPT krk Technologiczne startupy powalczą o udział w prestiżowym programie akceleracyjnym, realizowanym przez Krakowski Park Technologiczny. Projekt skierowany jest głównie do firm posiadających prototyp produktu B2B oraz  przedsiębiorców działających w jednym z obszarów: Industry 4.0, IIoT lub smart city. Zgłoszenie odbywa się w formie elektronicznej, do 12 marca 2017 roku. Komisja rekrutacyjna zakwalifikuje 12 młodych firm do udziału w 3-miesięcznym programie rozwoju ich biznesów.

Świat zabawek w Targach Kielce

Kids timeDziś w Kielcach rozpoczęły się III Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids' Time. Tegoroczna edycja będzie rekordowa. Przez 3 dni, 466 firm branży dziecięcej będzie prezentować swoje produkty, zajmując wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka wystawienniczo–kongresowego. Targi mają charakter Business to Business.

Wyniki naboru na wyjazdową misję gospodarczą na targi Hannover Messe 2017

targiMiędzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to jedne z największych na świecie i największe w Europie targi poświęcone tematyce przemysłowej. Polska w tym roku jest krajem partnerskim wydarzenia. To szczególnie korzystne miejsce do nawiązania kontaktów kooperacyjnych, m.in. w przedmiocie dostaw komponentów i systemów dla przemysłu maszynowego, pojazdów mechanicznych i urządzeń przemysłowych. Z regionu świętokrzyskiego w wyjazdowej misji gospodarczej, która odbędzie się w terminie 23-28 kwietnia 2017 r. weźmie udział 10 firm.

O działalności i najbliższych planach społki Echo Investment

echoEcho Investment jest największym polskim deweloperem, realizującym projekty w sektorach biurowym, handlowym i mieszkaniowym.

Weź udział w warsztatach z zakresu efektywności energetycznej

warsztaty Enex.pngPodczas Międzynarodowych Targów ENEX w Kielcach (1-2 marca) Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii wraz z Wyższą Szkołą Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych organizuje otwarte warsztaty ph.: „Efektywność energetyczna - studium przypadków. Możliwości dofinansowania projektów z OZE", które odbędą się 2 marca, od godziny 10.00 do 13.00 w sali E1 Targów Kielce.

Start-upy z KPT jadą do USA

Startup13 start-upów, korzystających ze wsparcia platformy TechnoparkBiznesHub Kieleckiego Parku Technologicznego, zaprezentuje swoje pomysły na biznes, podczas Startup World Cup 2017 w San Francisco. Dla młodych przedsiębiorców będzie to ogromne doświadczenie oraz szansa na poszerzenie kontaktów, a przede wszystkim zdobycie nowych kompetencji i umiejętności biznesowych. Wyjazd odbędzie się w dniach 23-24 marca br.

Wyświetlanie 1 - 10 z 510 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 51